Боксов клуб “Лъвовете” – Петрич се завърна с много медали и купи от турнир в София

Боксов клуб “Лъвовете” от град Петрич с треньор Георги Караколев се прибра с медали и купи от турнира “Кико” провел се за десети пореден път в град София от боксов клуб “Кико”.

Ето и с какви награди се прибраха боксьорите от Петрич:

Първо място за Георги Ярмазов – 41,5 кг
Първо място за Николай Димов – 44 кг
Първо място за Альоша Стоянов – 50 кг и купа за най-борбен боксьор на целия турнир
Първо място за Марио Бойчев – 65 кг
Второ място за Румен Левунлиев – 52 кг
Второ място за Кристиян Василев – 54 кг
Второ място за Живко Стоев – 57 кг
Второ място за Натали Караангелова 54 кг

Альоша Стоянов в категория до 50 кг в полуфиналната си среща победи дългогодишния състезател и шампион на домакините от боксов клуб “Кико” – София с пълно съдийско единодушие. Във финалната си среща нокаутира в 3-ти рунд представителя на боксов клуб “Пирин”- Благоевград и така заслужи купата за най-борбен боксьор на целия турнир.

Георги Ярмазов 41,5 кг победи своя противник от боксов клуб “Самоков” още в първия рунд след 2 нокдауна.

Николай Димов и Марио Бойчев спечелиха финалните си срещи с пълно съдийско единодушие.

“Много съм доволен от представянето на децата. Във вторник празнуваме първият рожден ден на клуба и това беше най- добрия подарък, който направиха децата за мен. Това са първите ни шампиони от основаването на клуба!” – каза Георги Караколев пред нашата медия.